mobil
herb
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
Remont w Zespole Szkół
Samorządowych Nr 1 w Limanowej
Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej doczekał się remontu części suteren pod segmentem „A” budynku szkoły. Ta część szkoły gdzie dawniej odbywały się zajęcia w 1997 roku została zalana w czasie powodzi i do tego czasu nie było to wyremontowane.

Obecnie dzięki sfinansowaniu zadania z budżetu Miasta zostały wyremontowane i przygotowane do użytku pomieszczenia: szatnia dla oddziałów przedszkolnych, sala teatralno-filmowa, harcówka dla zuchów i harcerzy, sale na zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, magazyny oraz toalety. Całość powierzchni liczy prawie 400 m2 . Prace polegały na izolacji poziomej posadzek, wylaniu na nich betonu, płytkowaniu podłóg, położeniu tynków, malowaniu ścian, wymianie okien i grzejników c.o., zainstalowaniu drzwi wewnętrznych, zainstalowaniu sieci internetowej i elektrycznej. Wykonano także nowe schody.

Remont odbywał się podczas wakacji i przebiegał bardzo sprawnie, dzięki czemu 31 sierpnia zgodnie z umową nastąpił odbiór prac i przekazanie wyremontowanych pomieszczeń do użytku. Dostęp do Internetu w tych salach pozwoli dzieciom i młodzieży realizować różne przedsięwzięcia i projekty. Trzy koła teatralne działające w „Jedynce” i wystawiające swoje spektakle w Limanowskim Domu Kultury wreszcie mają profesjonalne miejsce prób. Gromada zuchowa i drużyna harcerska cieszą się harcówką i planują jej wyposażenie.